BASIC

Szkolenie praktyczne w świetnej cenie

1640 zł

Szkolenie praktyczne w świetnej cenie.Nie masz czasu na wykłady i do części teoretycznej chcesz przygotować się samodzielnie, ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. W tej opcji otrzymujesz dostęp do egzaminacyjnej bazy testów on-line, by żadne pytanie na egzaminie nie było dla Ciebie zaskoczeniem. Kiedy już czujesz się na siłach i możesz przystąpić do egzaminu, zapisujesz się tylko na PAŃSTWOWY EGZAMIN TEORETYCZNY (testy) w WORD i po jego zdaniu rozpoczynasz w naszym ośrodku dalszą część szkolenia. Jest to szkolenie podstawowe tylko z częścią praktyczną, którą odbywasz na samochdzie Kia Rio – auto egzaminacyjne w WORD Krosno

KIEDY MOGĘ ROZPOCZĄĆ SZKOLENIE?

Zaraz po zdaniu egzaminu z testów w WORD – koniecznie zadzwoń wtedy do nas i ustalimy konkretne terminy – przeważnie szkolenie zaczyna się dzień po zdaniu testów.

CO OTRZYMUJĘ W CENIE PAKIETU?

e-testy 2018
30 godzin jazd
– przy wykonaniu badań u wskazanego lekarza – godzina jazdy w prezencie 🙂
– zajęcia z pierwszej pomocy
egzamin wewnętrzny
przypomnienie o każdej jeździe przez sms
dostęp do panelu kursanta – możesz tam sprawdzić, zaplanować i odwołać swoje jazdy
gwarancję stałej ceny przez cały czas trwania kursu;

ILE BĘDZIE TRWAŁO SZKOLENIE?

Około miesiąca do dwóch – w zależności od Twojej dyspozycyjności 🙂 Jazdy odbywają się 2 – 3 razy w tygodniu. Z doświadczenia wiemy, że jest to optymalne tempo pozwalające równomiernie rozwijać i analizować poziom Twoich umiejętności. Pierwsze cztery spotkania mogą trwać maksymalnie dwie godziny, później jest możliwość wydłużenia jazd do trzech godzin dziennie.

Zapisz się

TRYB KURSU: BASICSMARTMAX40TURBO