SMART

 Najlepsze rozwiązanie dla startujących „od zera”

1790 zł

Pakiet zawiera pełną część teoretyczną i praktyczną, dzięki temu od podstaw wprowadzimy Cię krok po kroku do świata kierowców. Jeżeli zależy Ci na równomiernym i solidnym przyswajaniu wiedzy ten pakiet jest dla Ciebie. Szkolenie składa się z części teoretycznej, którą możesz odbyć w systemie popołudniowym (6 spotkań – poniedziałki, środy i piątki od 15:30) lub weekendowym (piątek g.16, sobota i niedziela g.8), oraz szkolenia praktycznego – liczba spotkań zależy od Ciebie i może wynosić od 12 do 30. Pamiętaj, że prawidłowe opanowanie przepisów i zasad ruchu drogowego pozwoli Ci szybciej przyswajać umiejętności praktycznego prowadzenia samochodu.

KIEDY MOGĘ ROZPOCZĄĆ SZKOLENIE?

W zależności od opcji wykładów: popołudniowe trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek lub weekendowe raz w miesiącu (sprawdź terminy) (tutaj będzie link do kalendarza, obecnie w przygotowaniu 🙂

CO OTRZYMUJĘ W CENIE PAKIETU?

30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych
30 godzin zegarowych zajęć praktycznyh
podręcznik kierowcy oraze-testy 2018
– przy wykonaniu badań u wskazanego lekarza – godzina jazdy w prezencie 🙂
– zajęcia z pierwszej pomocy
egzaminy wewnętrzne teoretyczne i praktyczne
przypomnienie o każdej jeździe przez sms
dostęp do panelu kursanta – możesz tam sprawdzić, zaplanować i odwołać swoje jazdy
gwarancję stałej ceny przez cały czas trwania kursu;

ILE BĘDZIE TRWAŁO SZKOLENIE?

Około dwóch do trzech miesięcy. Najpierw zrealizujesz część teoretyczną kursu – potrzebujemy na nią około dwóch tygodni. Po niej rozpoczynasz szkolenie praktyczne, które prowadzone jest w formie dwu-trzygodzinnych spotkań. Jazdy odbywają się 2 – 3 razy w tygodniu, takie tempo pozwoli Ci optymalnie przyswajać umiejętności i zapewnia najlepsze wyniki.Pierwsze cztery spotkania mogą trwać maksymalnie dwie godziny, później jest możliwość wydłużenia jazd do trzech godzin dziennie.

Zapisz się

TRYB KURSU: BASICSMARTMAX40TURBO