TURBO

Najszybszy sposób na własne prawko 🙂

1990 zł

Mało czasu? Prawo jazdy potrzebne na wczoraj? Mamy coś dla Ciebie! Pakiet TURBO to maksymalnie krótki czas nauki – 3 lub 5 tygodni, w zależności od trybu szkolenia. Masz do wyboru dwa tryby szkolenia . Pierwszy, gdzie najpierw samodzielnie uczysz się przepisów i testów (niezbędne materiały otrzymujesz w pakiecie) oraz zdajesz Egzamin Teoretyczny Państwowy i po nim rozpoczynasz trzytygodniowe szkolenia praktyczne. Druga opcja to zaliczenie części teoretycznej w formie wykładów w systemie popołudniowym lub weekendowym, a następnie części praktycznej. Na całość szkolenia potrzebujesz wówczas pięć tygodni. Na co czekasz? Do dzieła!

KIEDY MOGĘ ROZPOCZĄĆ SZKOLENIE?

Zaraz po zdaniu egzaminu z testów w WORD, w przypadku wyboru samodzielnej nauki teorii – przeważnie szkolenie zaczyna się na drugi dzień po zdaniu testów, lub w zależności od opcji wykładów: Popołudniowe( trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek) albo Weekendowe (raz w miesiącu).

CO OTRZYMUJĘ W CENIE PAKIETU?

gwarancję dotrzymania terminów lub zwrot różnicy kosztów do pakietu BASIC
kurs e-learning lub 30 godzin lekcyjnych części praktycznej
30 godzin zegarowych szkolenia praktycznego
e-testy 2018 i podręcznik kierowcy
zajęcia z pierwszej pomocy
egzaminy wewnętrzne teoretyczne i praktyczne
przypomnienie o każdej jeździe przez sms
dostęp do panelu kursanta – możesz tam sprawdzić, zaplanować i odwołać swoje jazdy
gwarancję stałej ceny przez cały czas trwania kursu;

ILE BĘDZIE TRWAŁO SZKOLENIE?

Stawiamy na maksymalne tempo nauki. Twoje szkolenie będzie trwało od trzech do pięciu tygodni – oczywiście ten czas możemy skrócić jeżeli Twoja dyspozycyjność będzie turbo 🙂 i nie będą nam przeszkadzały przypadki losowe :(. Gdy zdecydujesz się na pełną część teoretyczną w formie wykładu, zrealizujemy ją w około dwa tygodnie, zarówno w systemie Popołudniowym jak i Weekendowy. Część praktyczna rozpoczyna się od czterech spotkań po dwie godziny jazdy dziennie. Następnie możemy wydłużyć jazdę do trzech godzin na jedno spotkanie. Na „jazdy” zatem potrzebujemy 12 dni. Jeździmy od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21, w szczególnych przypadkach, także w niedziele.

Zapisz się

TRYB KURSU: BASICSMARTMAX40TURBO